• Administracja Biurowa

Poznaj mnie

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bożena pracuje w LEONI jako Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Moja przygoda

Moje początki w LEONI były ciężkie, zmiana osób w dziale, wdrożenie nowego systemu, zmiana magazynu. Wymagało to ode mnie dwa razy więcej pracy ale też pomogło zacieśnić więzy z innymi pracownikami, trzeba było dużo pytać ale dzięki temu poznałam wiele osób w firmie. CS ma inne rodzaje szkoleń, które pomagają nam radzić sobie ze stresem lub uczą nas współpracować z klientami na całym świecie. Ważne jest żeby poznać różne kultury ludzi, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Moja umiejętność szybkiego uczenia się spowodowała, że byłam odpowiedzialna za szkolenia nowych pracowników i scalania zespołu jeśli chodzi o kwestie integracyjne. Po 1,5 roku pracy udało mi się zostać Starszym Specjalistą ds. Obsługi Klienta.

Moja praca

Początek dnia

Początek każdego dnia wygląda zawsze tak samo. Po przyjściu do pracy włączam komputer i w pierwszej kolejności sprawdzam skrzynkę mailową. Po zapoznaniu się z mailami z dnia poprzedniego ściągam zamówienia z wewnętrznego systemu i edytuję je. Klienci lubią szybko otrzymywać potwierdzenia i dlatego jest to moim porannym priorytetem. Po odpisaniu na maile oraz potwierdzeniu zamówień mogę sobie pozwolić na kawę, jako uczczenie dobrego początku dnia. 

Przerwa obiadowa

Koło godziny 12:00 całym działem wspólnie chodzimy na obiad - takie nasze małe celebrowanie wspólnych chwil. Do tej godziny staram się pozamykać wszystkie ważne tematy. Jestem w stałym kontakcie z klientami i współpracownikami. 
Do moich codziennych zadań należy między innymi przyjmowanie i potwierdzanie zamówień, pomoc w przyspieszaniu lub opóźnianiu dostaw, przyjmowanie ewentualnych reklamacji. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że jestem pierwszą i ostatnią osobą w łańcuchu dostaw. 

Koniec dnia

Kiedy wiem, że moi klienci są zaopiekowani, a wszystkie zadania na dany dzień zostały wykonane mogę skończyć pracę. Zazwyczaj jest to godzina 15:00. Sądzę, że najbardziej ekscytujące w mojej pracy jest poznawanie nowych ludzi z całego świata. Kiedy opowiadają o swojej firmie, pracy, życiu prywatnym, a także kulturze. Niekiedy przesyłają zdjęcia z miejsc, w których mieszkają, pracują, a także uczą mnie nowych słów.

Moje najważniejsze wydarzenia

Dużo było dobrych dni ale jeden zapadł mi w pamięć, kiedy duży, eskalujący klient podziękował mi za moją pracę i powiedział, że nie miał lepszej osoby kontaktowej niż ja, przyznam się szczerze, że urosłam wtedy o 3 cm.

Moja opinia o LEONI jako pracodawcy

Zdecydowałam się na pracę w LEONI ze względu na odległość od domu, w moim przypadku jest to 7 minut co bardzo ułatwia dojazdy. Dodatkowo jest to firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Dużym atutem jest możliwość pracy zdalnej, która nie raz uratowała mi życie.

LEONI dba o swoich pracowników, panuje tu rodzinna atmosfera, ludzie są dla siebie mili, każdy stara się żeby rozwiązać dany problem. Nasz dział jest najlepszy na świecie i nie zamieniłabym tych ludzi na żadnych innych. Celebrujemy swoje urodziny, ważne wydarzenia. Lubimy spędzać ze sobą swój wolny czas i uwielbiamy przebieranki z różnych okazji!

LEONI w 3 słowach? Nowoczesność, Otwartość, Zorientowanie na rozwiązanie

Jaką dałbym rade dla kogoś zaczynającemu w LEONI?

Moja rada dla nowych pracowników: nie bój się pytać i bądź uśmiechnięty. Pamiętaj o 3 magicznych słowach one też się przydają!

Chcesz się rozwijać?

Zostań częścią naszego zespołu już teraz!

Znajdź pracę w Wierzbicach

Znajdź pracę w Ostrzeszowie