• Produkcja i Magazyn

Poznaj mnie

Kierownik Zmiany w obszarze Magazynu

Daniel pracuje w LEONI jako Kierownik Zmiany w obszarze Magazynu.

Moja przygoda

Prace w LEONI podjąłem ponieważ szukałem pracy związanej z magazynem i wózkami widłowymi.

Początkowo moja praca polegała na przygotowywaniu towaru do  wysyłki oraz etykietowaniu. Z biegiem czasu oraz rozwojem firmy zakres zadań zwiększał się - załadunki oraz rozładunki aut, przyjmowanie towarów i surowców potrzebnych  do  produkcji. Wiązało  się to z odbywaniem szkoleń, które potrzebne były  do wykonywania obowiązków. Z biegiem lat i  nabywania doświadczenia zostały  mi  powierzone obowiązki  Brygadzisty Magazynu, gdzie miałem pod sobą  załogę, którą musiałem odpowiednio zarządzać żeby  trybiki  dobrze pracowały  J. Po kilku latach  nabywania wiedzy  i  zaangażowania w pracę oraz  tworzenia dobrego  zespołu co pokazywały wyniki - zostałem Kierownikiem Zmiany. I od tamtej pory  pełnie to stanowisko .

Moje motto to: „Dobry  zespół  można stworzyć na wzajemnym zaufaniu i  wspólnej współpracy”. Póki co nie zawiodło mnie. 

Moja praca

Moją pracę rozpoczynam od przejęcia zmiany oraz najważniejszych informacji od Kierownika schodzącego z poprzedniej. 
Z racji tego że jestem odpowiedzialny za logistykę wewnętrzną do moich obowiązków należy między innymi nadzór nad pracą zespołu na podległym mi terenie.

Po przejęciu, krótkim przywitaniu, rozmową z załogą oraz podzieleniu zadań do  wykonania zasiadam do biurka i sprawdzam pocztę mailową.
Po godzinie robię obchód terenu, za który jestem odpowiedzialny. Spotykam się również z załogą i zbieram najważniejsze i najświeższe informacje, również te problematyczne. Przedstawiane są też dane i statystyki z dnia poprzedniego.
Po zakończeniu spotkania i uzyskaniu zebranych informacji przygotowuję się do następnego spotkania z Liderem i Kierownikiem Działu Magazynu.

Po wszystkich spotkaniach nadzoruję pracę, która toczy się na zakładzie.

Około godziny 10:00 mamy zasłużoną przerwę na śniadanie, podczas którego możemy porozmawiać na luźne tematy.
Jeżeli jest  potrzeba to  pomagam załodze w delegowanych zadaniach, które ma do wykonania zespół.

Pod koniec dnia pracy przygotowuję się do przekazania zmiany oraz najważniejszych informacji kolejnemu Kierownikowi.

Moje najważniejsze wydarzenia

Myślę, że moim najważniejszym dotychczasowym wydarzeniem był rok, w którym zostały  mi powierzone obowiązki Brygadzisty Magazynu, kiedy mogłem się wykazać umiejętnościami współpracy z załogą.

Dostałem szansę żeby zbudować dobry i zgrany  zespół, z którym można było góry  przenosić. W późniejszym czasie nadeszła kolejna zmiana i objąłem stanowisko Kierownika Zmiany. Moje obowiązki  zostały  mocno  rozszerzone. W 2022 roku wraz z rozwojem firmy powstał magazyn wyrobów gotowych w Krzyżowicach i pojawiła się szansa zarządzania i nadzorowania zespołu, który będzie tam pracował. Podjąłem rękawice i chyba mi się udało tego dokonać, z czego jestem dumny!

Moja opinia o LEONI jako pracodawcy

Pracuje w LEONI z powodu dobrych warunków pracy, stabilności firmy oraz lokalizacji. Cenię sobie dbanie o pracownika oraz inwestycję w jego rozwój.

Mam bardzo dobry i zgrany zespół. Mogę ufać moim współpracownikom, bo wiem, że jeżeli zlecę im zadanie do wykonania to dołożą wszelkich starań żeby to zrobić jak  najlepiej. 

Zaufanie na brygadzie jest ważne, bo bez tego nie uda się zbudować dobrego  zespołu. Fajną rzeczą  jest organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników, podczas których możemy poznawać osoby nie tylko z obszaru magazynowego, ale też pozostałych działów firmy. 

LEONI w 3 słowach? Stabilność, Rozwój, Inwestycja.

Chcesz się rozwijać?

Zostań częścią naszego zespołu już teraz!

Znajdź pracę w Wierzbicach

Znajdź pracę w Ostrzeszowie