• Produkcja i Magazyn

Poznaj mnie

Lider w Dziale Ekstruzji

Łukasz pracuje w LEONI jako Lider w Dziale Ekstruzji.

Moja praca

W LEONI na moim stanowisku ze względu na dynamikę pracy na produkcji każdy dzień wygląda inaczej. Niemniej jednak są stałe elementy, które towarzyszą mi codziennie. Każdy dzień rozpoczynamy analizą wskaźników produkcyjnych dnia poprzedniego. Razem z zespołem omawiamy problematyczne kwestie produkcyjne ostatnich 24h, ustalamy plan działań i priorytety na najbliższe 3 zmiany produkcyjne. 

Kolejnym powtarzalnym elementem jest poranny obchód obszaru produkcyjnego. Wspólnie z kolegami/koleżankami działu Jakości oraz KAIZEN odwiedzamy 2-3 maszyny produkcyjne, aby potwierdzić zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości oraz 5S.

Reszta dnia to praca projektowa lub bezpośrednio zadaniowa w zależności od dnia.

Ostatnim elementem powtarzalnym jest przed wyjściem do domu odwiedzenie Kierowników Zmian z mojego zespołu, aby upewnić się, że wszystkie ważne tematy są jasne i klarowne. Często w tym czasie znajdujemy chwilę na luźną rozmowę, bądź tematy indywidualne.

Moje najważniejsze wydarzenia

Realnym wsparciem LEONI w doskonaleniu się podczas wykonywania moich obowiązków jest dynamiczne i rozwojowe środowisko pracy, które pozwala mi zdobywać nowe doświadczenia w ciekawych projektach. Bardzo cenię sobie również codzienny kontakt z ludźmi w zespole oraz z działów wspomagających, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy posiadają ogromną wiedzę i chętnie się nią dzielą. Dzięki swojej otwartej postawie pomagają w realizacji zadań dnia codziennego.

Dodatkowo dzięki LEONI mogę uczęszczać na podyplomowe studia managerskie Lean Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Moja opinia o LEONI jako pracodawcy

W LEONI pracuję, ponieważ jest to bardzo dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Firma ta oferuje unikalne możliwości rozwoju kariery poprzez różnorodne projekty i innowacyjne podejście do technologii. Co więcej, w moim zespole panuje nie tylko świetna atmosfera, ale także silne poczucie wspólnoty i współpracy. 

LEONI w 3 słowach? – „miejsce, które łączy”

Chcesz się rozwijać?

Zostań częścią naszego zespołu już teraz!

Znajdź pracę w Wierzbicach

Znajdź pracę w Ostrzeszowie