• Inżynieria

Poznaj mnie

Projektantka Systemów Okablowania

Martyna, Projektantka Systemów Okablowania w Zespole Rozwoju Produktu, przygotowuje rysunki do wyceny w fazie zapytania ofertowego.

Moja przygoda

Hej, nazywam się Martyna Leśniak, pracuję na stanowisku Harness Designer w zespole Product Development. Zajmuję się przygotowaniem rysunku do wyceny w fazie RFQ.

Aplikowałam na stanowisko z polecenia koleżanki. Bardzo podobał mi się sposób przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Skutkiem rozmowy było moje zatrudnienie z czego bardzo się cieszę, ponieważ firma LEONI przez te kilka miesięcy dała mi wiele możliwości rozwoju od poznania całego systemu elektrycznego istniejącego w pojazdach mechanicznych po doskonalenie umiejętności językowych kończąc na zawarciu wielu znajomości z współpracownikami. Dodam również, że możliwość pracy zdalnej, jest także wielkim udogodnieniem.

Moja praca

Początek dnia

Mój typowy dzień w pracy zaczyna się około godziny 7.30, wtedy właśnie przychodzę do biura. Bardzo doceniam możliwość elastycznych godzin pracy jakie daje LEONI, ponieważ mogę na spokojnie rano przygotować się do pracy i bez zbędnego pośpiechu do niej dotrzeć. Z samego rana staram się rozplanować zlecone mi zadania tak, aby moja praca była możliwie jak najbardziej efektywna. W trakcie dnia wykonuję różnego rodzaju działania takie jak np. tworzenie rysunków,  generowanie raportów. 

Przerwa śniadaniowa

W trakcie dnia korzystam również z przydzielonej mi przerwy śniadaniowej, w trakcie której przygotowuje posiłek w przestronnymi dobrze wyposażonym aneksie kuchennym, który zapewnia nam firma. Przerwa w trakcie dnia pracy w mojej opinii jest potrzebna, ponieważ umożliwia chwilowe oderwanie się sprzed ekranu komputera, a co za tym idzie nieprzepracowanie organizmu i w późniejszym etapie dalszą efektywną pracę.

Koniec dnia

Dzień pracy kończę około godziny 16, wtedy przychodzi czas na posprzątanie stanowiska pracy i powrót do domu.

Moja opinia o LEONI jako pracodawcy

W LEONI najbardziej cenię sobie panującą atmosferę, która jest niezwykle ważnym aspektem tej pracy, ponieważ ciężko byłoby osiągać wyznaczone cele bez dobrych relacji między pracownikami. 

LEONI w 3 słowach? Międzynarodowość, Elastyczność, Perspektywiczność

Jaką radę dałabym komuś rozpoczynającemu pracę w LEONI?

Osobie zaczynającej pracę w LEONI dałabym krótką radę, która brzmi "śmiało zadawajcie pytania i sporządzajcie notatki", ponieważ jest to bardzo pomocne podaczas wykonywania pracy.

Chcesz się rozwijać?

Zostań częścią naszego zespołu już teraz!

Znajdź pracę w Wierzbicach

Znajdź pracę w Ostrzeszowie