• Staż

Poznaj mnie

Stażysta w Dziale HR

Karol rozpoczął swoją przygodę z LEONI podczas wakacji w 2023 roku. Obecnie łączy pracę ze studiami, zdobywając cenne doświadczenie.

Moja przygoda

Mam na imię Karol i pracuję w LEONI od lipca 2023 roku. Rozpocząłem pracę w LEONI jako Stażysta w Dziale HR. Do moich zadań należą takie sprawy jak organizacja i opiekowanie się wydarzeniami wewnętrznymi, projektowanie i korekta materiałów informacyjnych dla pracowników, redagowanie postów w mediach społecznościowych oraz organizacja i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.
Kiedy po 3 miesiącach pracy mój staż dobiegł końca, a ja okazałem się wartościowym członkiem zespołu, zarząd zdecydował się przedłużyć moją umowę na kolejne 3 miesiące na umowę zlecenie. Jestem wdzięczny LEONI za taką okazję, ponieważ dzięki tej umowie mogę pogodzić studia z pracą oraz jednocześnie zdobywać cenne doświadczenie.
Praca w LEONI jest tak naprawdę moją pierwszą poważną pracą, wcześniej doświadczenie zdobywałem głównie w gastronomii, ewentualnie jako kierowca w różnych sklepach i firmach, więc przyszedłem tu jako totalny nowicjusz, nie wiedząc praktycznie nic o pracy w HR. Główną motywacją było zdobycie wartościowego doświadczenia, które pomoże mi na ścieżce kariery i zaliczyć obowiązkowe praktyki na uczelni. 

Moja praca

Z początku, wdrażając się głównie byłem odpowiedzialny za projektowanie materiałów informacyjnych dla pracowników, sortowanie dokumentów i uczęszczanie na rozmowy rekrutacyjne z koleżanką z działu. Natomiast im dłużej pracowałem, czerpałem doświadczenie, lepiej poznawałem strukturę organizacji i zasady pracy w HR oraz przechodziłem krótkie szkolenia, tym coraz bardziej odpowiedzialne zadania były mi przypisywane.

Moją pierwszą rozmowę rekrutacyjną przeprowadziłem po bodajże 2 tygodniach pracy i poszło mi to całkiem nieźle. Jestem wdzięczny LEONI za wszystko czego się tu nauczyłem, ponieważ w końcu mam pracę do której chce mi się przychodzić i czuję się jak cenny członek organizacji, a nie kolejny tymczasowy pracownik w pracy dorywczej.

Bez wątpienia najlepszą rzeczą w mojej pracy są ciągłe nowe wyzwania. W LEONI każda osoba otrzymuje dosyć szybko spory kredyt zaufania i są jej przypisywane odpowiedzialne zadania. Ja sam mogę stanowczo stwierdzić, że w 3 miesiące stażu byłem odpowiedzialny za tyle ciekawych projektów i próbowałem tylu nowych rzeczy, że czuję się jakbym miał co najmniej roczne doświadczenie pracy w HR.

Moje najważniejsze wydarzenia

Po pierwsze - żadne nowe zadanie nie zostanie ci przydzielone bez wcześniejszego szkolenia i upewnienia się, że wiesz co robisz i jak masz to zrobić, a jeśli po drodze się zgubisz nie będziesz pewny czy robisz to dobrze to zawsze możesz poprosić kogoś z działu o pomoc i z pewnością ją otrzymasz.
Po drugie - LEONI oferuje szeroki pakiet szkoleń, z którego każdy pracownik może sobie wybrać szkolenie, które najbardziej go interesuje i najbardziej przyda mu się w pracy.
Dodatkowo samo LEONI organizuje wewnętrzne szkolenia dla pracowników, którzy muszą poznać nowe umiejętności.
Zdecydowanie mój najbardziej ekscytujący moment w LEONI to realizowanie tego właśnie projektu! Kiedy otrzymaliśmy zadanie przygotowania nowej zakładki „kariera” to właśnie mi zostało przypisane to zadanie. 

Moja opinia o LEONI jako pracodawcy

Atmosfera jaka panuje w LEONI to jedna z tych rzeczy która silnie motywuje mnie każdego dnia żeby wstawać rano i przyjeżdżać do pracy. Każda osoba tutaj nie dość, że jest kompetentna to jeszcze uprzejma i pomocna. Jest to możliwe dzięki luźnej atmosferze którą wprowadza kierownictwo, a które traktuje nas jak równych sobie ludzi, a nie jak kolejnych korporacyjnych pracowników.

LEONI w 3 słowach? Szacunek, Wyzwania, Praktyka

Chcesz się rozwijać?

Zostań częścią naszego zespołu już teraz!

Znajdź pracę w Wierzbicach

Znajdź pracę w Ostrzeszowie

Poznaj resztę naszych Pracowników

more